3 w 1 – kompaktowy sprzęt do niewielkiej kuchni

3 w 1 – kompaktowy sprzęt do niewielkiej kuchni

Firma Candy jest jedyną, która w swojej ofercie posiada urządzenie Trio. W ten sposób producent rozwiązuje problemy wielu osób, które chcą kupić wszystkie niezbędne urządzenia AGD, a dysponują niewielką powierzchnią. Teraz zagospodarowanie przestrzeni w małej kuchni jest zdecydowanie prostsze.

AGD 3 w 1 spełnia wszystkie swoje funkcje

Urządzenia Candy Trio nie tylko zajmują niewielką powierzchnię, ale także doskonale spełniają swoje wszystkie funkcje i ułatwiają codzienne życie. Płyta wyposażona jest w cztery pola grzejne lub palniki, zatem bez problemu można przygotować kilkudaniowy obiad. Ponadto urządzenia z płytą gazową posiadają specjalne zabezpieczenia, np. w przypadku zalania płomienia dopływ gazu zostaje odcięty.

Sprzęty Candy Trio zostały wyposażone w piekarniki z 1 lub 2 rusztami (w zależności od modelu). Można w nich upiec wszystkie swoje ulubione potrawy, a przyrządzone mięsa będą idealnie soczyste w środku i chrupkie na zewnątrz. Plusem tych piekarników jest także bardzo szybkie nagrzewanie.

Trzecim urządzeniem zawartym w Candy Trio jest zmywarka, która pomieści nawet 6 kompletów naczyń. Jeśli w kuchni nie ma miejsca na osobną zmywarkę, to zakup wielofunkcyjnego sprzętu będzie idealnym rozwiązaniem.

Urządzenie na wakacje

Ze sprzętów Candy Trio będą zadowolone nie tylko osoby, które mają małe mieszkania, a nie chciałyby rezygnować z żadnego ze sprzętów kuchennych – te wielofunkcyjne urządzenia doskonale sprawdzą się także w domkach letniskowych. Wiele osób spędza urlopy na działkach poza miastem. Takie miejsca często nie mają żadnych zabezpieczeń antywłamaniowych i w związku z tym są narażone na kradzieże. Candy Trio można bez problemu zabrać ze sobą i przechować np. w garażu. Jest to zdecydowanie prostsze rozwiązanie, niż ewentualne przewożenie każdego sprzętu osobno. W domkach letniskowych również zazwyczaj przestrzeń jest ograniczona, stąd też zakup wielofunkcyjnego urządzenia w tym przypadku także doskonale się sprawdzi.

Posted in AGD

Dodaj komentarz