Apartamenty dla wymagających: Port-Krynica

Apartamenty dla wymagających: Port-Krynica - otopr.pl

Szukasz stylowego apartamentu z widokiem na zalew? Chcesz zarabiać na krótkoterminowym wynajmie mieszkania wakacyjnego? Zysk z oszczędności lokowanych w produktach bankowy nie jest dla Ciebie wystarczający? Rynkowym hitem są apartamenty z opcją najmu. Sprzedaż apartamentów nadmorskich w inwestycji PORT-KRYNICA już się rozpoczęła. Obejrzyj 27 komfortowych lokali i wybierz ten jedyny, który doskonale odpowiada potrzebom Twojej rodziny.

PORT-KRYNICA apartamenty nad morzem: doskonała lokalizacja

Inwestorzy i turyści mają konkretne wymagania, budujące obraz idealnego obiektu wakacyjnego. Podczas wybierania apartamentu inwestycyjnego nad morzem, liczy się szereg parametrów, które przełożą się na zainteresowanie obiektem wśród potencjalnych gości, komfort spędzania urlopu w swoim drugim domu nad morzem oraz ewentualną odsprzedaż lokalu z zyskiem w przyszłości. Kameralna inwestycja PORT-KRYNICA to doskonała opcja na korzystne zainwestowanie swoich oszczędności. Obiekt położony jest w świetnej lokalizacji. Z okien dwupiętrowego budynku rozpościera się widok na horyzont. Mieszkańcy, którzy wybiorą apartamenty od strony Zalewu Wiślanego, będą mogli podziwiać z okien codzienne życie na wodzie. PORT-KRYNICA mieści się w pobliżu lasu, który stanowi doskonałą przestrzeń do pieszych wędrówek i wycieczek, które zapoznają najmłodszych z lokalną florą. Specyficzny mikroklimat Krynicy Morskiej sprawia, że już dwutygodniowy pobyt w kurorcie ma działanie prozdrowotne. Kameralny apartamentowiec PORT-KRYNICA mieści się blisko plaży. By zażyć kąpieli słonecznej, wystarczy kilkunastominutowy spacer. Jeśli dodamy do tego bliskość mariny, która zachęci posiadaczy jachtów do rezerwowania apartamentów oraz reprezentacyjny deptak, który prowadzi do centrum Krynicy, z jej klimatycznymi uliczkami i renomowanymi restauracjami, otrzymamy idealny przykład inwestycji, która może przynieść inwestorom naprawdę spory, wieloletni zysk.

PORT-KRYNICA apartamenty inwestycyjne: blisko atrakcji i przyrody

Krynica Morska i teren Mierzei Wiślanej to teren wolny od zanieczyszczonego powietrza i ciężkiego przemysłu. Okolica posiada plan zagospodarowania przestrzennego, który jest gwarancją, że w sąsiedztwie nie pojawi się dokuczająca mieszkańcom firma czy wielki market. Sąsiedztwo lasu sprzyja spacerom, grzybobraniu i beztroskiemu relaksowi w cieniu koron drzew.

PORT-KRYNICA mieszkania wakacyjne: wysoki standard wykończenia

Specyfikacja techniczna materiałów, które zostały użyte podczas budowy inwestycji PORT-KRYNICA jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z obiektem klasy premium. Podobnie jest w przypadku pakietów wykończenia apartamentów. Decydując się na zakup mieszkania nad morzem, inwestor może kupić lokal urządzony i zaprojektowany przez świetną pracownię architektoniczną.

PORT-KRYNICA: drugi dom nad morzem jest na wyciągnięcie ręki

Planowane ukończenie budowy inwestycji jest datowane na drugi kwartał 2020 roku. To doskonały czas, by dokonać rezerwacji wymarzonego apartamentu nad morzem. Model biznesowy PORTU-KRYNICA nie narzuca inwestorom jednej formy czerpania zysków. Nieruchomość może służyć jako całoroczne mieszkanie dla rodziny, drugi dom na weekendy lub inwestycja, wynajmowana turystom przez 365 dni w roku. Nie musisz mieszkać w sąsiedztwie, by zarządzać rezerwacjami w lokalu. Wszystkim może zająć się profesjonalna agencja.

Szukasz luksusowego apartamentu nad morzem? Poznaj ofertę PORT-KRYNICA i wybierz swoją wymarzoną nieruchomość.

Dodaj komentarz