Aż 19 produktów w promocji „Cashback” od Mio

Mio Cashback

W promocji „Cashback” dostępny jest model MiVue 798. To urządzenie, które swoimi parametrami z pewnością zainteresuje osoby wymagające czegoś więcej niż tylko rejestracji przebytej drogi. Urządzenie posiada system wspomagania kierowcy ADAS – FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go (informuje, że pojazd przed nami ruszył). Na pokładzie widerejestatora znajdziemy wbudowany moduł GPS, dzięki któremu odpowiednio wcześniej otrzymamy  informacje o zbliżającym się punkcie pomiaru prędkości oraz zapiszemy dodatkowe metadane (takie jak czas i miejsce nagrania). Model w wersji dual uzupełniony jest o tylną kamerę A30.

19 produktów w promocji „Cashback” od Mio

– Sezon zimowy już za pasem i jest to doskonała szansa na uzyskanie zwrotu przy zakupie sprzętu Mio. Mamy nadzieję, że znana i lubiana przez naszych klientów promocja „Cashback” na urządzenia pozwoli jeszcze lepiej przygotować się na nadchodzące mrozy. Promocja obejmuje nawigacje samochodowe, jak i cieszące się sporym zainteresowaniem nawigacje dla pojazdów specjalnych. Mamy nadzieję, że nasze urządzenia będą świetnym towarzyszem w podróżach. – powiedział Łukasz Tetkowski, Marketing Manager MiTAC.

Osobom, które zdecydują się na zakup jednego z objętych promocją produktu, Mio zwróci pieniądze zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie. Jednym z najważniejszych warunków akcji „Cashback” jest wymóg zakupu sprzętu na terenie Polski oraz od polskiego dystrybutora.

Dodaj komentarz