Ballantine’s prezentuje trzecią odsłonę Kropli Prawdy!

Kropla Prawdy Ballantine

Serial opowiada historię grupy przyjaciół, którzy odwiedzają północną Szkocję. Na miejscu, okazuje się, że wynajmowany przez nich dom skrywa mroczne tajemnice, a jego ponury właściciel to człowiek o niezwykle zagadkowej przeszłości. Wkrótce bohaterowie trafiają na trop skarbu, który w trakcie wojny został ukryty przez master blendera miejscowej destylarni. Jednak, żeby go znaleźć, będą musieli zmierzyć się z duchami przeszłości…

Wyjątkowa obsada

Kolejna odsłona Kropli Prawdy to idealna rozrywka zarówno dla fanów seriali, jak i zagorzałych zwolenników sztuki teatralnej. Na ekranie pojawia się plejada gwiazd, które słyną nie tylko z doskonałych kreacji filmowych czy serialowych, ale również teatralnych. W podróż po tajemniczym domu z legendarną whisky w tle zabierają nas: rewelacyjny Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot,  Monika Pikuła, Karolina Porcari oraz w roli intrygującego właściciela domu – Philip Lenkowsky. Natomiast reżyserem nowej produkcji jest Łukasz Kośmicki, autor scenariusza do filmu Dom Zły oraz reżyser jednej z najnowszych polskich produkcji, Ukryta Gra.

Oryginalna forma

Kropla Prawdy to nietuzinkowa forma, utrzymana w klimacie kina „noir”. Każdy z odcinków, to kontynuacja fabuły odkrywająca przed widzami dalszy bieg trzymających w napięciu wydarzeń. Serial można zobaczyć na dedykowanej platformie kroplaprawdy.pl, na kanale Youtube serialu, a także na platformach tegorocznego partnera serialu – CDA i CDA Premium.

Dodaj komentarz