Butik, Styler i Pojedynki w portalu Styl.fm

Butik, Styler i Pojedynki w portalu Styl.fm - otopr.pl

Styl.Media sp. z o.o. ogłosił kolejne zmiany w portalu Styl.fm. Po niedawnym wprowadzeniu nowej szaty graficznej, rozbudowaniu treści w portalu oraz połączeniu ze sobą serwisów wchodzących dotychczas w skład Grupy Styl.fm, uruchomione zostały nowe funkcjonalności: styler.fm, sondy opinii, pojedynki użytkowników oraz butik. Stworzenie ich wpisuje się w kolejny etap zmian, jakie wydawca realizuje w celu rozwoju i ugruntowaniu czołowej pozycji portalu na rynku niezależnych serwisów o tematyce kobiecej.

W styczniu uruchomione zostały w portalu Styl.fm nowe funkcjonalności umożliwiające jeszcze większe zaangażowanie użytkowników w rozbudowę treści serwisu.

Styler.fm to funkcjonalność wykorzystująca nowe rozwiązania technologiczne portalu. Umożliwia tworzenie zestawów ubrań i dodatków ze zdjęć dodanych do programu za pomocą specjalnej funkcji uploadu. Styler.fm już cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, którzy mogą nie tylko tworzyć ciekawe zestawy w zgodzie z obowiązującymi trendami w modzie, ale mogą również oceniać, komentować, dawać rady i wskazówki autorom innych zestawów.

Butik to miejsce gdzie użytkownicy będą mogli sprzedawać lub wymieniać się ubraniami, kosmetykami oraz innymi akcesoriami użytkowymi. Za pomocą przycisku „chcę to kupić lub wymienić”, znajdującego się w panelu użytkownika, będzie można dokonać zakupu lub wymiany danego przedmiotu. Butik będzie również pełnił funkcję sklepu internetowego dla konkretnych marek czy usług i będzie też wykorzystywany w działaniach reklamowo-sprzedażowych.

W portalu pojawiły się również różnego typu sondy. W tych publikowanych przed redakcję portalu, czytelniczki mogą oceniać wygląd gwiazd, ich ubrań lub akcesoriów. Użytkownicy mają również do dyspozycji funkcjonalność specjalnych sond opinii, za pomocą których mogą uzyskać pomoc np. w wyborze butów lub innych akcesoriów pasujących do konkretnej kreacji. Tego typu sondy może tworzyć każdy zarejestrowany użytkownik w portalu Styl.fm. Funkcjonalność umożliwia zamieszczenie pytania do sondy, dodania słów kluczowych i zdjęcia do sondy oraz określenie jej kategorii. Każdy użytkownik może oddać swój głos w sondzie a wyniki są widoczne w całej galerii portalu.

Pojedynki użytkowników to kolejny, ciekawy dodatek, polegający na opcji porównywania i oceny umiejętności makijażowych czy stylizacyjnych pomiędzy użytkownikami, którzy dodali zdjęcia swych prac do galerii Styl.fm. Funkcjonalność pozwala na uruchomienie takiego pojedynku za pomocą przycisku „zaproś do pojedynku”, znajdującego się obok wybranego zdjęcia w profilu innego użytkownika.

Nowe funkcjonalności to nie tylko nowe, angażujące funkcje dla użytkowników. Dodatki te stanowią również nowe możliwości dla reklamodawców współpracujących z portalem, z których będą mogli skorzystać planując kampanie reklamowe mające na celu informowanie o produktach jak i zapewnienie pełnej integracji użytkowników z reklamowanymi produktami. Korzystanie z tego typu funkcjonalności w kampaniach wpływa, więc dodatnio na działania wizerunkowe, w szczególności w przypadku planowania takich działań dla produktów skierowanych do kobiet.


Więcej na stronie: www.styl.fm

Dodaj komentarz