Czym zajmuje się hurtownia paliwa?

hurtownia paliwa

Hurtownie paliwa zajmują się hurtową dystrybucją paliw. Z ich usług najczęściej korzystają zakłady przemysłowe i firmy transportowe, których funkcjonowanie opiera się na zużywaniu dużych ilości paliwa. Firma zobowiązuje się dostarczyć je pod wskazany adres. Czym zajmują się hurtownie paliwa i dlaczego warto skorzystać z ich usług? Odpowiadamy.

Czym jest hurtownia paliw?

Hurtownie paliw zajmują się sprzedażą hurtową paliw oraz dostarczaniem ich wprost do klienta. Z tego rodzaju zaopatrzenia korzystają głównie duże zakłady przemysłowe oraz firmy transportowe, które każdego dnia zużywają ogromne ilości substancji. Tego typu firmy posiadają własną flotę cystern, która pozwala na szybkie dostarczenie paliwa we wskazany przez klienta adres.

Przedsiębiorstwa zajmujące się sprzedażą hurtową muszą posiadać pozwolenia, które zezwalają na przewożenie paliwa w ilościach hurtowych. Hurtowy zakup opału jest opłacalny ze względu na cenę. Stali klienci mogą dodatkowo liczyć na zniżki. Jeżeli Twoja firma zainteresowana jest zakupem paliwa w ilościach hurtowych, zachęcamy do sprawdzenia w Google wyszukiwania hurtownia paliwa w Gdyni.

Co warto wiedzieć o hurtowniach paliw?

Paliwa dystrybuowane przez hurtownie powinny posiadać certyfikat jakości oraz gwarancję rozliczenia z podatku VAT, dopłaty paliwowej oraz akcyzy. Pakiet ten pozwala mieć większą pewność, że otrzymany produkt spełnia wszystkie standardy jakości i jest dystrybuowany legalnie. Tego rodzaju hurtownie oferują na ogół transport różnych rodzajów paliw. Wśród nich wymienić można: benzynę, olej napędowy, LPG oraz olej opałowy.

Osoby zainteresowane hurtowym zakupem oleju napędowego zachęcamy do sprawdzenia frazy olej napędowy w Gdyni. Firma dostarczy zamówienie pod wskazany adres specjalną cysterną. Tego rodzaju pojazdy pozwalają na bezpieczny i ekologiczny transport paliwa. Dzięki temu klient nie musi organizować własnego przewozu lub korzystać z usług stacji benzynowych. W przypadku dużych zakładów jest to czasochłonne i nieopłacalne.

Dodaj komentarz