Deska do prasowania,czyli jak ułatwić sobie domowe obowiązki?

Deska do prasowania,czyli jak ułatwić sobie domowe obowiązki?

Prasowanie nie należy do ulubionych domowych zajęć. Często jest to wręcz przykry obowiązek, który na szczęście można sobie w dużej mierze ułatwić. Myśląc o efektywnym prasowaniu pierwszą myślą jest żelazko. Nie każdy jednak wie, że równie istotna jest dobra deska do prasowania.W dzisiejszych czasach możemy wybrać taką, która nie tylko skróci czas spędzony przy niej, co nawet sprawi, że będzie to dla nas czysta przyjemność. Nie wierzysz? Teraz możesz przekonać się o tym sama, nie martwiąc się o źle wydane pieniądze. Zobacz jak to zrobić?

Dlaczego warto pokusić się o deskę do prasowania nowej technologii?

Wraz z rozwojem technologii kupujemy sprzęty, których głównym celem jest ułatwienie nam życia. I słusznie, bo w dzisiejszym zabieganym świecie każda „uratowana” minuta, którą możemy poświęcić nie na obowiązki – a na rzeczy, które kochamy robić – jest na wagę złota. Nowoczesne deski do prasowania – to z pozoru proste urządzenia – jednak wyróżniają się funkcyjnościami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwiają i skracają czas prasowania. Podstawka pod żelazko odporna na wysoką temperaturę, regulowana wysokość, umożliwiająca prasowanie nawet na siedząco, specjalny pokrowiec, który odbija ciepło i parę wodną, prasując jednocześnie obie strony Twojego ubrania – to tylko kilka udogodnień, które mają szanse sprawić, że prasowanie zacznie być jednym z ulubionych, relaksujących obowiązków domowych.

Pewność zakupu lub zwrot pieniędzy

Obietnica zmiany obowiązku w przyjemność jest kusząca. Ale nikt z nas nie lubi kupować przysłowiowego kota w worku. Na szczęście nie musimy tego robić. Firma Leifheit zorganizowała akcję, w której możesz testować deski do prasowania z serii Air Board i Air Board Express przez 30 dni! W przypadku braku satysfakcji z użytkowania zakupionego produktu,  można zwrócić deskę w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty jej zakupu.

Deski Air Board posiadają wszystkie nowoczesne funkcje, dzięki którym nawet wielka sterta prania przestaje być straszna! A czym różnią się poszczególne modele? Deski w wersji Air Board (niebieskie) są uniwersalne, bo dedykowane do wszystkich rodzajów żelazek tradycyjnych, a modele NF posiadają dodatkowe przyłącze elektryczne. Dodatkowo są to produkty najlżejsze na rynku, nie rdzewieją, stoją stabilnie i są łatwe w użyciu. Leifheit daje na to aż 5 lat gwarancji!

Wersje Air Board Express w kolorze czerwonym są dedykowane do stacji parowych. Deski posiadają pokrowce z perforowanej bawełny, które perfekcyjnie przepuszczają parę i optymalnie wchłaniają wilgoć. Posiadają podstawkę na stację parową oraz uchwyt na kabel.

Deski Leifheit z linii Air Board zostały wyposażone w specjalną elastyczną antenkę, podtrzymującą kabel od żelazka, a te z serii NF dodatkowo mają zamontowane pod spodem gniazdko elektryczne z przedłużaczem.

Wciąż nie jesteś pewna czy warto? Przetestuj wszystkie funkcjonalności na „własnej skórze” i zdecyduj, czy deska Leifheit zostanie z Tobą na dłużej! Jeśli nie lubisz poświęcać zbyt dużo czasu na prasowanie przekonaj się sama jak deski Air Board od Leifheit, mogą zmienić obowiązek domowy, w relaksujący rytuał. Zyskaj pewność lub odzyskaj pieniądze!

Posted in AGD

Dodaj komentarz