Fielmann otwiera swój nowy salon w Częstochowie

Salon Fielmann

Szukasz okularów? Te oferty powinny Cię zainteresować. Fielmann otwiera swój nowy salon w Częstochowie i oferuje markowe oprawy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Fielmann otwiera swój nowy salon w Częstochowie

19 grudnia przy Alei Najświętszej Maryi Panny 33 zostanie otwarty nowy butik optyczny marki Fielmann. W związku z otwarciem salonu, firma przygotowała wyjątkowe oferty i atrakcje dla klientów. Każdy z odwiedzających butik tego dnia będzie mógł wybrać jedną z 800 markowych opraw okularowych i kupić ją w specjalnej cenie. Wybrane oprawki ze szkłami jednoogniskowymi z antyrefleksem dostępne będą w cenie 89 zł, natomiast okulary ze szkłami progresywnymi – już za 269 zł. Oferta specjalna obowiązywać będzie jedynie w dniu otwarcia. Jak zawsze w salonach Fielmann, będzie można też skorzystać z bezpłatnego badania wzroku.

Fielmann oferuje oprawki okularowe znanych marek takich jak Dior, Hugo Boss, Calvin Klein czy Ray Ban w korzystnych cenach oraz ma bogatą ofertę własnych produktów najwyższej jakości.

19 grudnia 2019 roku, w dniu otwarcia nowego salonu w Częstochowie przy Alei Najświętszej Maryi Panny 33, na klientów będą czekały:

Bezpłatne badanie wzroku przeprowadzone przez kompetentnych optyków z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. 800 opraw markowych łącznie ze szkłami korekcyjnymi w wyjątkowych cenach od 89 zł. Sprawdzona jakość i 3 lata gwarancji na wszystkie oprawy.

Znajdziesz swoją parę

Marka Fielmann powstała w latach 70. w Niemczech a w tej chwili co druga sprzedana para okularów u naszego zachodniego sąsiada pochodzi z salonów Fielmann. W Polsce marka obecna jest od 20 lat. Nowy salon w Częstochowie jest jednym z 20 butików Fielmann w naszym kraju. W 2018 roku w Europie pod szyldem Fielmann działały 743 salony optyczne.

Salon Fielmann w Częstochowie zmienił lokalizację, aby zaoferować klientom jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne miejsce, w którym mogą otrzymać doradztwo w doborze okularów i soczewek kontaktowych na najwyższym poziomie.

Poza Częstochową, salony firmowe Fielmann w Polsce znajdują się również we Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Radomiu, Katowicach, Gliwicach, Płocku, Gdyni, Bytomiu, Koszalinie, Chorzowie, Legnicy oraz w Bydgoszczy. Pierwszy polski salon marki Fielmann został otwarty w Poznaniu w 1999 roku. Firma zatrudnia w Polsce 250 pracowników, a w 2018 roku sprzedała ponad 130 tysięcy par okularów i wygenerowała roczny obrót w wysokości 12,7 miliona euro.

Firma zatrudnia najlepszych lokalnych specjalistów i otwiera kolejne salony w różnych miastach Polski, wspierając lokalne społeczności i rozwój rynku optycznego w Polsce. Fielmann wspiera również rozwój zawodowy swoich pracowników, oferując pakiety szkoleń na każdym etapie kariery.

Dodaj komentarz