Geometryczne plastry miodu – hit sezonu

Geometryczne plastry miodu – hit sezonu

Motyw plastra miodu to jeden z najgorętszych trendów – pojawia się w postaci heksagonalnych płytek, fantazyjnych półek ściennych, a także unikatowej biżuterii. To propozycja, która świetnie uzupełnia każdą stylizację.

Biżuteria inspirowana plastrem miodu to jeden z trendów, który będzie nam towarzyszyć w 2018 roku. Ozdoby przykuwają spojrzenia i sprawiają, że stylizacje stają się bardziej wyraziste. Inspirujące propozycje z modnym motywem można odnaleźć w kolekcji GEOMETRIC DESIGN, stworzonej przez Dittę Zimmermann.

Dla fanek minimalizmu

Oryginalna biżuteria z motywem plastra miodu z pewnością podbije serca miłośniczek minimalizmu. Ubrania o prostym kroju, w stonowanych barwach będą idealnym tłem dla unikatowych dodatków, które wysuną się na pierwszy plan. Szlachetne i wyrafinowane, wzbogacą look i wprowadzą nutę nowoczesności.

Na każdą okazję

Ozdoby z kolekcji GEOMETRIC DESIGN to unikatowy dodatek, który sprawdzi się nie tylko na co dzień. To także propozycja idealna na wyjątkowe okazje. Geometria podkreśla kubistyczny kształt ozdób, a forma dominuje nad metalem, jednocześnie nie odbierając mu istotnej roli. Tak wyrazisty design doda stylizacjom charakteru i wyrafinowanej zmysłowości.

Ponadczasowe piękno

Ditta Zimmermann jest przekonana, że istnieje możliwość połączenia mody i sztuki. Swoje projekty dedykuje kobietom, które podążają za trendami, mając jednocześnie silną potrzebę wyrażenia swojej osobowości. Kobietom, które w biżuterii pragną odnaleźć możliwość samodzielnego kreowania swojego stylu.

Więcej inspiracji na: https://dittazimmermann.com/pl/

Dodaj komentarz