Jak wybierać wiązanki ślubne?

Jak wybierać wiązanki ślubne? - otopr.pl

Planując ślub, wiele par decyduje się na wybór pięknych i wyjątkowych wiązanek ślubnych, które dopełnią całą stylizację. Wybór odpowiednich kwiatów może jednak być trudny, zwłaszcza gdy nie ma się doświadczenia w tej dziedzinie. W poniższym artykule przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealną wiązankę ślubną.

Kwiaty,  a styl wesela

Wybierając wiązankę ślubną, warto zwrócić uwagę na styl całego wesela. Jeśli planujesz wesele w stylu rustykalnym, warto wybrać kwiaty o delikatnej, naturalnej barwie, takie jak lawenda, hortensja czy storczyki. Dla par, które wybierają bardziej eleganckie wesele, najlepszym wyborem będą róże, lilie czy peonie. W przypadku wesela w stylu boho, można zdecydować się na mniej formalne kwiaty, takie jak chabry, eustoma czy wrzosy. Dobór odpowiednich kwiatów pozwoli na stworzenie spójnej i harmonijnej stylizacji, która będzie się wspaniale komponować z resztą dekoracji. Dobrym wyborem są wiązanki ślubne w Sandomierzu.

Wiązanki  ślubne. Czy pora roku ma znaczenie?

Kwiaty na ślub w Sandomierzu różnią się w zależności od pory roku. W zależności od miesiąca, w którym odbywa się uroczystość, warto wybrać kwiaty, które są dostępne w danym sezonie. Wiosną najlepszym wyborem będą tulipany, narcyzy czy fiołki, natomiast latem warto postawić na słoneczniki, hortensje czy róże. W przypadku jesieni warto zwrócić uwagę na chryzantemy, jastrzębiec czy goździki, natomiast zimą warto postawić na gałązki świerku, róże czy tulipany. Wybierając kwiaty, które są dostępne w danym sezonie, zyskujemy pewność, że będą one świeże i pięknie wyglądające.

Wybierając wiązankę ślubną, warto skorzystać z usług doświadczonej florystki, która pomoże w doborze odpowiednich kwiatów i stworzy dla nas piękną i wyjątkową wiązankę. Dobrym rozwiązaniem jest również zdecydowanie się na kompozycję, która będzie się komponować z bukietem panny młodej. To pozwoli na stworzenie spójnej i harmonijnej stylizacji, która będzie wyglądała wspaniale na zdjęciach.

 

Dodaj komentarz