Kup mieszkanie bez wychodzenia z domu w najnowszej promocji Grupy Murapol

Kup mieszkanie bez wychodzenia z domu w najnowszej promocji Grupy Murapol

Murapol rozpoczyna kolejną kampanię promocyjną, w ramach której zachęca klientów do bezpiecznych zakupów bez wychodzenia z domu. Dodatkowo oferuje promocyjną pulę lokali z premią w wysokości rocznych rat kredytu na mieszkanie, a także miejscem parkingowym lub kosztami notarialnymi w cenie mieszkania. Akcja potrwa od 6 do 30 kwietnia br.

Promocją objętych zostało 250 mieszkań w 22 projektach deweloperskich, które Murapol realizuje w 13 miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Toruniu, Katowicach, Gliwicach, Tychach, Mikołowie, Siewierzu i Wieliczce. Aby skorzystać z premii, a także otrzymać miejsce parkingowe lub koszty notarialne w cenie mieszkania, należy wypełnić formularz znajdujący się pod linkiem: https://bit.ly/2xPws2I i zamówić listę mieszkań dostępnych na promocyjnych warunkach w swoim mieście.

Następnie w okresie trwania akcji, między 6 a 30 kwietnia, należy podpisać umowę rezerwacyjną dot. zakupu mieszkania.

– W najnowszej kampanii kontynuujemy nasz przekaz z ubiegłego miesiąca, w ramach którego zachęcamy do zakupów bezpiecznych dla obu stron transakcji. Mimo skomplikowanej sytuacji wywołanej pandemią, wielu naszych klientów nie chce rezygnować z podjętej wcześniej decyzji o zakupie mieszkania. Dlatego adaptujemy się do zaistniałych warunków i umożliwiamy zdalne zakupy, które obecnie są najoptymalniejszą formą nabywania mieszkań. Jednocześnie liczymy, że sytuacja niebawem się ustabilizuje i każdy z naszych klientów będzie mógł swobodnie, bez obaw, decydować się na taki rodzaj kontaktu z nami, jaki jest dla niego najwygodniejszy – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Objęte kampanią promocyjną mieszkania to głównie lokale powstające w inwestycjach będących w realizacji, jednak w ofercie są także gotowe mieszkania, do których klucze można odebrać zaraz po finalizacji zakupu. Większość lokali wyposażona będzie w filtry antysmogowe oraz opcję rozwiązań smart home – zgodnie ze standardem najnowszych inwestycji Grupy.

Dodaj komentarz