Łazienka – Wybór Roku 2020 z produktami SANPLAST SA

Łazienka – Wybór Roku 2020 z produktami SANPLAST SA

Nagrodzone przez jury Łazienka- Wybór Roku wyroby i kolekcje można uznać za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa. Dlatego też SANPLAST SA zdecydował się na zgłoszenie 4 swoich produktów. Poznaj je lepiej.

Fuerta Mineral – komfortowa wanna owalna wykonana została z cenionego przez Klientów odlewu mineralnego.

Jej ponadprzeciętny, nietuzinkowy design i pietyzm wykonania sprawiają, że będzie ona ozdobą każdej przestrzeni łazienkowej, gwarantując jednocześnie wyjątkowe, komfortowe warunki kąpieli.

Loft Line – to linia wanien dedykowanych bardziej wymagającym Klientom. Jest to kompletne rozwiązania kąpielowe ze specjalnie wyprofilowanym oparciem, gwarantującym jeszcze większą przyjemność i wygodę podczas kąpieli. Serię tworzą wanny: kompletne: przyścienna, narożna prawa i lewa, owalna wolnostojąca oraz prostokątna do zabudowy. Wszystkie z nich dostępne są w wymiarze 80x180cm. Produkty te w większości dostępne są jako kompletne rozwiązanie z obudową oraz systemem przelewo-odpływowym. Mają także możliwość doposażenia napełnianiem wanny o przelew.

KN/FreeZone – kabina narożna tej serii charakteryzuje się brakiem profilu dolnego, co zapewnia bezbarierowe wejście pod prysznic. Wszystko to nie tylko dla zapewnienia komfortu użytkowania, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa osób korzystających z prysznica. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, zwłaszcza osób starszych. Drzwi kabiny wyposażone zostały w rolki łożyskowe co jest gwarantem bezproblemowego i cichego otwierania i zamykania kabiny. W serii FREEZONE znajdują się modele o zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu można wybrać kabinę spełniającą nasze oczekiwania i idealnie współgrającą z przestrzenią łazienki.

Space Mineral S 150×150 – brodziki tej linii zyskały uznanie Klientów.

Niskie krawędzie umożliwią swobodne wejście pod prysznic, a także wjazd osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim. W trosce o starsze pokoleniu Sanplast przygotował brodzik Space Mineral S o wymiarach 150x150cm. W połączeniu z kabiną Walk-In, stworzy idealną i bezpieczną strefę do kąpieli pod prysznicem.

Jesteśmy na bieżąco z trendami wnętrzarskimi. Mamy jednak świadomość, że często Klienci poszukują produktów, które cechują się ponadczasowym wzornictwem. Stąd też nasze produkty zgłoszone do konkursu, które zachwycają nieszablonowym designem, ale wybierając je mamy gwarancję, że będą one zachwycać swoim wyglądem przez lata.- podkreśla Małgorzata Hulisz – Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.

Dodaj komentarz