Szybszy sposób ma malowanie z pistoletem do malowania!

Malowanie natryskowe

Wielkimi krokami zbliża się wiosna oraz kilka dni wolnego, jest to dla nas okazja aby odświeżyć dom, altanę, meble ogrodowe czy sam ogród. Ciepło sprzyja pracom w domu ale zwłaszcza poza nim. Mamy więcej czasu, ponieważ czeka nas wolne podczas świąt Wielkanocnych. Również weekend majowy daje nam trochę więcej oddechu i możliwości, a także czerwcowa przerwa. To idealny czas na planowanie malowania i odświeżania wyglądu domowych przedmiotów.

Wybierz pistolet do malowania zamiast tradycyjnego wałka! Dlaczego?

Jeśli chociaż raz malowałeś ściany, dom lub cokolwiek wałkiem czy pędzlem na pewno wiesz jaka to ciężka praca. Po pierwsze wałek zostawia bardzo często dużo smug, niedociągnięć, nie wszędzie się zmieści, trzeba po nim poprawiać. Nie wspominając o tym, że na następny dzień, a nawet kilka następnych dni boli nas szyja, barki ręce. Używając wałka co jakiś czas musimy schylać się po farbę, wyciągać ręce do góry i szyje żeby jak najlepiej i jak najdokładniej pomalować każdą powierzchnię. Pistolety do malowania mają tą przewagę, że przy odpowiedniej technice malowania ścian czy innych powierzchni na pewno pozostaną one gładkie, beż smug i będą idealnie pokryte. Ponadto już nigdy więcej nie będziecie musieli schylać się po farbę czy patrzeć wysoko za wałkiem. Pistoletem malujecie wybraną powierzchnię i wyższe miejsca na ścianie możecie malować używając drabiny czy innego stołka. Nie tylko ściany nadają się do malowania natryskowego również dom i ogród możecie malować w taki sposób.

Pistolet do malowania

Pistolet do malowaniaręczny należy do urządzenia łatwego w obsłudze. Wystarczy w dozowniku umieścić farbę, ustawić odpowiednie parametry i można zaczynać. Wystarczy kilka prób i możecie malować dom i ogród. Trening czyni mistrza, także im więcej razy spróbujecie, tym efekt będzie o wiele lepszy. Pamiętajcie również o zakupie farb odpowiadających urządzeniu. Końcowym efektem będziecie mogli się cieszyć szybko. Malowanie przy użyciu pistoletu znacznie skraca czas pracy oraz zwiększa jakość.

Posted in Dom

Dodaj komentarz