W TROSCE O PUPILA – PET SHAMPOO

W TROSCE O PUPILA – PET SHAMPOO

Pet Shampoo od marki Barwa to wegańskie szampony dla kotów i psów. Są one bezpieczne i delikatne dla skóry ludzi oraz zwierząt domowych. Dodatkowo pozbawione barwników i o neutralnym pH. Szampony oczyszczają z brudu, zanieczyszczeń a także pielęgnują każdy rodzaj skóry oraz sierści, bez względu na rasę czy kolor. Pet Shampoo pozostawiają relaksujący zapach lawendy.

BARWA PET SHAMPOO MAKE ME FABULOUS!
SZAMPON DLA PSÓW Z EKSTRAKTEM Z ALOESU
cena: 14,99 zł, pojemność: 400 ml

Delikatny szampon pielęgnacyjny przeznaczony do kąpieli psów o wrażliwej skórze i wszystkich rodzajach sierści oraz włosów. Po zastosowaniu sierść jest czysta i łatwo się rozczesuje. Dzięki zastosowaniu składników aktywnych, a w szczególności wyciągu z aloesu, szampon działa kojąco i łagodząco. Odpowiednio nawilża oraz utrzymuje właściwe pH skóry. Dodatkowo zapach lawendy uspokaja a także relaksuje podczas stresującego momentu kąpieli.

Wyciąg z aloesu: ma właściwości kojące i wygładzające, zmniejsza podrażnienie skóry. Regeneruje ją, nawilża i działa relaksująco.

BARWA PET SHAMPOO MAKE ME AWESOME!
SZAMPON DLA PSÓW Z KOMPLEKSEM WITAMIN
cena: 14,99 zł, pojemność: 400 ml

Delikatny szampon pielęgnacyjny przeznaczony do kąpieli psów o wrażliwej skórze, wszystkich rodzajach sierści oraz włosów. Po zastosowaniu sierść jest czysta i łatwo się rozczesuje. Dzięki połączeniu kompleksu witamin A, E, F, H, P, B6 i wyciągu z aloesu skóra jest wyraźnie odżywiona, a sierść nabiera blasku oraz zdrowego wyglądu. Szampon działa kojąco i łagodząco, ponadto nie wysusza i nie narusza pH skóry pupila.

Działanie kompleksu witamin A, E, F, H, P, B6: poprawia nawilżenie i zapewnia świeży wygląd skóry, stymuluje jej regenerację, a także zmiękcza i nawilża.

BARWA PET SHAMPOO MAKE ME GORGEOUS!
SZAMPON DLA KOTÓW Z EKSTRAKTEM Z ALOESU I KOMPLEKSEM WITAMIN
cena: 14,99 zł, pojemność: 400 ml

Delikatny szampon pielęgnacyjny przeznaczony do kąpieli kotów o wrażliwej skórze, wszystkich rodzajach sierści oraz włosów. Po zastosowaniu sierść jest czysta i łatwo się rozczesuje. Kompleks witamin zapewnia wzmocnienie, odżywienie oraz zmniejszenie wypadania sierści. Odpowiednie nawilżenie, złagodzenie podrażnień, blask oraz zdrowy wygląd to działanie wyciągu z aloesu. Zapach lawendy uspokaja i relaksuje podczas kąpieli.

Działanie wyciągu z aloesu (Aloe Vera): ma właściwości kojące i wygładzające skórę podrażnioną lub wrażliwą. Regeneruje ją, nawilża i działa relaksująco.

Działanie kompleksu witamin A, E, F, H, P, B6: poprawia nawilżenie i zapewnia świeży wygląd skóry, stymuluje regenerację skóry, zmiękcza i nawilża skórę.

Sposób użycia: Zwilżyć sierść psa lub kota letnią wodą. Nanieść niewielką ilość szamponu i dokładnie wmasować w skórę. Następnie spłukać dokładnie letnią wodą. W przypadku silnego zabrudzenia czynność powtórzyć

Dodaj komentarz