W trosce o Twojego pupila – PET SHAMPOO

Szampon dla zwierząt domowych

Pet Shampoo od marki Barwa to wegańskie szampony dla kotów i psów. Są one bezpieczne i delikatne dla skóry ludzi oraz zwierząt domowych. Dodatkowo pozbawione barwników i o neutralnym pH. Szampony oczyszczają z brudu, zanieczyszczeń a także pielęgnują każdy rodzaj skóry oraz sierści, bez względu na rasę czy kolor. Pet Shampoo pozostawiają relaksujący zapach lawendy.

BARWA PET SHAMPOO MAKE ME FABULOUS!

Delikatny szampon pielęgnacyjny przeznaczony do kąpieli psów o wrażliwej skórze i wszystkich rodzajach sierści oraz włosów. Po zastosowaniu sierść jest czysta i łatwo się rozczesuje. Dzięki zastosowaniu składników aktywnych, a w szczególności wyciągu z aloesu, szampon działa kojąco i łagodząco. Odpowiednio nawilża oraz utrzymuje właściwe pH skóry. Dodatkowo zapach lawendy uspokaja a także relaksuje podczas stresującego momentu kąpieli.

Wyciąg z aloesu: ma właściwości kojące i wygładzające, zmniejsza podrażnienie skóry. Regeneruje ją, nawilża i działa relaksująco.

BARWA PET SHAMPOO MAKE ME AWESOME! – szampon dla psów z kompleksem witamin

Delikatny szampon pielęgnacyjny przeznaczony do kąpieli psów o wrażliwej skórze, wszystkich rodzajach sierści oraz włosów. Po zastosowaniu sierść jest czysta i łatwo się rozczesuje. Dzięki połączeniu kompleksu witamin A, E, F, H, P, B6 i wyciągu z aloesu skóra jest wyraźnie odżywiona, a sierść nabiera blasku oraz zdrowego wyglądu. Szampon działa kojąco i łagodząco, ponadto nie wysusza i nie narusza pH skóry pupila.

Działanie kompleksu witamin A, E, F, H, P, B6: poprawia nawilżenie i zapewnia świeży wygląd skóry, stymuluje jej regenerację, a także zmiękcza i nawilża.

BARWA PET SHAMPOO MAKE ME GORGEOUS! – szampon dla kotów z ekstraktem z aloesu i kompleksem witamin

Delikatny szampon pielęgnacyjny przeznaczony do kąpieli kotów o wrażliwej skórze, wszystkich rodzajach sierści oraz włosów. Po zastosowaniu sierść jest czysta i łatwo się rozczesuje. Kompleks witamin zapewnia wzmocnienie, odżywienie oraz zmniejszenie wypadania sierści. Odpowiednie nawilżenie, złagodzenie podrażnień, blask oraz zdrowy wygląd to działanie wyciągu z aloesu. Zapach lawendy uspokaja i relaksuje podczas kąpieli.

Działanie wyciągu z aloesu (Aloe Vera): ma właściwości kojące i wygładzające skórę podrażnioną lub wrażliwą. Regeneruje ją, nawilża i działa relaksująco.

Działanie kompleksu witamin A, E, F, H, P, B6: poprawia nawilżenie i zapewnia świeży wygląd skóry, stymuluje regenerację skóry, zmiękcza i nawilża skórę.

Sposób użycia: Zwilżyć sierść psa lub kota letnią wodą. Nanieść niewielką ilość szamponu i dokładnie wmasować w skórę. Następnie spłukać dokładnie letnią wodą. W przypadku silnego zabrudzenia czynność powtórzyć

Dodaj komentarz