WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA UŁATWIA ZAKUPY

WIRTUALNA PRZYMIERZALNIA UŁATWIA ZAKUPY

Szybko, łatwo i wygodnie – wirtualne zakupy zyskują coraz większą popularność zastępując tradycyjne zakupu. Nieograniczony dostęp do produktów, personalizacja usługi, czy też swobodny wybór poszukiwanej rzeczy w domowym zaciszu zdecydowanie wygrywa ze żmudnym chodzeniem po zatłoczonych centrach handlowych. Dynamiczny rozwój branży e-commerce nieustannie zaskakuje nowymi technologiami umożliwiając klientom łatwe i przyjemne zakupy online.

Internetowe zakupy stanowią szczególnie idealne rozwiązanie dla zapracowanych i zabieganych konsumentów umożliwiając im zakupu z dosłownie każdego miejsca i o każdej porze dnia. Oszczędność czasu, uniknięcie długich kolejek, nieograniczony wybór oraz szybki przelew – to jedne z głównych zalet wirtualnych zakupów. Natomiast istnieje ryzyko co do naszych oczekiwań zakupionego produktu. Bywa, że nie zgadza się rozmiar albo artykuł nie pasuje do naszego stylu i typu urody.

Nowa technologia magicznego lustra (Magic Mirror) jest odpowiedzią na podobne dylematy wśród użytkowników wszelkiego rodzaju okularów. To, co jeszcze do niedawna wydawało się nierealne stało się możliwe. Narzędzie Magic Mirror pozwala na wirtualną przymiarkę okularów jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie. Za pomocą kamery internetowej lustro rozpoznaje nasz kształt twarzy i dopasowuje do niej odpowiedni model okularów.

Dzięki temu natychmiast widzimy, jak dane oprawki komponują się z naszym typem urody.

Jedną z platform wykorzystujących magiczne lustro jest sklep internetowy eyerim. To największy optyk online oferujący markowe kolekcje okularów www.eyerim.pl. Proponuje ciekawe, niestandardowe wzory, pasujące do każdego stylu. Magic Mirror daje komfort, by dziesiątki, a nawet setki okularów przymierzyć w domowym zaciszu i sprawdzić zdecydowanie więcej opcji, niż w przypadku oferty nawet największego sklepu stacjonarnego.

Zakup okularów, zwłaszcza korekcyjnych nie jest łatwym orzechem do zgryzienia. Od soczewki zależy zdrowie naszych oczu, a od oprawek – nasz styl i codzienna prezentacja. Platforma eyerim wyszła swoim klientom naprzeciw, proponując autorską kolekcję eyerim collection. W ofercie znajdują się tysiące modeli do wyboru o różnych kształtach – od kwadratowych, przez kocie oczy, aż po okulary oversizowe. Soczewki są wykonane w technologii Hard Multi Xtra (twarda ekstra powłoka). Wszystkie produkty z kolekcji eyerim zawierają cenę soczewek. Jeśli jednak dany produkt nie spełni oczekiwań, można go zwrócić w ciągu 30 dni.

Dodaj komentarz