Zachipuj bezpłatnie swojego psa!

Chipowanie psów

Już w najbliższą sobotę, 5 października, Port Łódź zaprasza wszystkich właścicieli czworonogów wraz z ich pupilami na bezpłatny event, który odbędzie się w strefie treningowej dla psów (teren zewnętrzny Portu Łódź). Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć pokazy szkolonych psów, skorzystać z porad ekspertów, a także wziąć udział w warsztatach i konkursach z nagrodami. Spotkanie będzie też okazją by bezpłatnie zachipować swoje domowe zwierzę.

Port Łódź zaprasza na event w towarzystwie domowych pupili!

W pierwszą sobotę października w Porcie Łódź zamerda radośnie mnóstwo psich ogonów! Na terenie rekreacyjnym Centrum (na tyłach sklepu IKEA), w profesjonalnej strefie treningowej dla czworonogów odbędzie się event dedykowany właśnie domowym pupilom! Co będzie się działo? W godzinach od 11:00 do 17:00 na wszystkich miłośników psów i ich podopiecznych czekać będzie mnóstwo atrakcji, m. in. zabawy na torze przeszkód, zabawy węchowe i logiczne, nauka sztuczek oraz smakołyki od sklepu KAKADU, który właścicielom psów rozdawać będzie także kupony rabatowe na zakupy.

Ważną częścią sobotniego spotkania będzie możliwość bezpłatnych konsultacji ze specjalistkami, które na co dzień trenują z czworonogami – behawiorystką, instruktorką szkolenia psów oraz instruktorką Rally Obedience. Ekspertki opowiedzą, jak aktywnie i jakościowo spędzać czas z naszym pupilem oraz wyjaśnią, co robić by psiak był posłuszny i reagował na polecenia. W ramach wydarzenia odbędą się też warsztaty, na których będzie można dowiedzieć się czym jest Rally-O oraz przejść tor sprawdzający umiejętności zespołu pies-człowiek. Instruktorki pokażą, jak nauczyć naszego psa sztuczek oraz wymaganych zachowań z zakresu posłuszeństwa. Zaprezentują też konkretne ćwiczenia dla psów, które możemy wdrożyć do codziennego spaceru, np. pracy węchem, szukania ukrytych nagród i rozwiązywania zadań logicznych.

Podczas eventu w Porcie Łódź, w strefie treningowej dla psów obecny będzie Animal Bus, który w godzinach 12:00 – 16:00,  bezpłatnie zachipuje  nie tylko naszego psa ale także kota czy inne domowe zwierzę. Zabieg jest bezbolesny, szybki i znacząco wpływa na bezpieczeństwo naszego przyjaciela. Dodatkowo, każdy, kto zdecyduje się zachipować swojego pupila, otrzyma od sklepu KAKADU specjalny kupon uprawniający do atrakcyjnych gratisów podczas zakupów.

Dodaj komentarz