Auta dostawcze na wynajem – na jaki model postawić?

dostawczaki

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na wypożyczenie aut dostawczych. Dzieje się tak, ponieważ samochody na wynajem to przede wszystkim niższe koszty dla firmy i pewność sprawnie działającego auta z aktualnymi przeglądami. Jakie auto wypożyczyć i dlaczego warto?

Wypożyczalnia aut dostawczych – jakie auta są dostępne w ofercie?

Popularność aut dostawczych wynajmowanych w Białymstoku jest coraz większa. Dzieje się tak, ponieważ zakup auta na firmę wiąże się z wyższymi kosztami utrzymania oraz nieprzewidzianymi usterkami, jakie należy naprawić na własną rękę. Wiele osób przekonuje się do wynajmu brygadówek w Białymstoku przez firmę Flota Podlasie.

Wypożyczalnia jest zaufaną firmą z dużym doświadczeniem, która ze względu na wiele dostępnych do wynajmu pojazdów, bezpieczeństwo oraz bieżącą naprawę wiedzie prym na rynku pod względem wynajmu aut dostawczych. Rodzajów i marek modeli samochodów jest wiele. Jednak na jaki model się zdecydować?

Jaki model samochodu wynająć z wypożyczalni aut dostawczych?

Flota Podlasie dysponuje czterema brygadówkami, dwoma autami dostawczymi oraz jedną lawetą. Decyzja wyboru odpowiedniego samochodu dostawczego powinna zależeć od tego, jaki samochód spełni potrzeby usługobiorcy.

Auta dostępne w ofercie mogą służyć do: przewożenia niesprawnych pojazdów, dużych gabarytowo towarów czy też narzędzi, materiałów, ale także ludzi. Co więcej, Flota Podlasie udostępnia auta tylko i wyłącznie niezawodnych i znanych marek jak na przykład Peugeot, Renault oraz Citroen.

Wypożyczalnia aut dostawczych – dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Powodów do wypożyczenia auta jest wiele. Przede wszystkim to odciążenie finansowe dla firmy, przystępna cena wynajmu, bezpieczeństwo i wygoda w postaci maksymalnie uproszczonych warunków wypożyczenia auta dostawczego.

Dodatkowo należy wspomnieć, że auta z firmy Flota Podlasie są wyposażone w liczne systemy, takie jak np. poduszki powietrzne, centralny zamek, ABS, wspomaganie kierownicy oraz klimatyzację.

Dodaj komentarz