Do czego służą etykiety booklet?

etykiety

Dobrze zaprojektowana, estetyczna etykieta może znacznie podnieść wygląd opakowania produktu, a co za tym idzie – zwiększyć sprzedaż. Świetnym rozwiązaniem dla wielu branż są etykiety typu booklet. Pozwalają na umieszczenie dużych ilości informacji na niewielkiej powierzchni.

Etykiety booklet są wielostronicowe, dzięki czemu można na nich zamieścić naprawdę wiele informacji na temat produktu. Booklet w języku angielskim oznacza broszurę, a etykiety tego typu bardzo ją przypominają. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak niewielkie książeczki przyklejone do opakowania.

Praktyczne, estetyczne, samoprzylepne

Etykiety booklet można wykonać w formie składanki lub książeczki. Są powszechnie wykorzystywane w branży farmaceutycznej i kosmetycznej, a także w tych branżach, gdzie bardzo ważna jest dokładna instrukcja obsługi. Niektóre firmy wykorzystują tego rodzaju etykiety także jako katalogi produktowe, odsyłające do innych produktów tej samej linii czy marki. Jeśli etykieta będzie profesjonalnie zaprojektowana, może ona również podnieść estetykę całego opakowania. Wystarczy zadbać o dopasowana kolorystykę lub stylistykę, dzięki czemu etykieta będzie tworzyła z buteleczką czy flakonem jednolitą całość. Dużym atutem etykiet booklet jest również bezproblemowe dołączanie do opakowania – po prostu się je przykleja.

Gdzie zamówić dobrej jakości etykiety?

Dobrze zaprojektowana i wykonana etykieta ma ogromny wpływ na zainteresowanie produktem, jego estetykę, a także na sprzedaż oraz budowanie pozytywnego wizerunku marki. Warto więc zamówić ją u profesjonalistów, którzy zadbają zarówno o formę, jak i o treść. Firma Randi oferuje doskonale wykonane etykiety, zgodne z zamysłem klienta, estetyczne i odporne na uszkodzenia. Po dołączeniu do produktu będą świetnym nośnikiem informacji, który z pewnością spełni swoje zadanie – przyciągnie spojrzenia, dostarczy informacji o produkcie, a także zachęci do zakupu innych produktów danej marki.

Dodaj komentarz