Flowerbox czyli kwiaty w pudełku

Flowerbox

Flowerbox to eleganckie pudełko, w którym w staranny sposób zostały ułożone piękne kwiaty. W dzisiejszych czasach taka forma kompozycji kwiatowych jest coraz to bardziej popularna. Wiele osób chętnie kupuje kwiaty w pudełkach, ponieważ oprócz swoich wysokich walorów estetycznych flowerboxy wyróżniają się także niezwykłą trwałością. Dzięki specjalnemu procesowi stabilizacji wieczne kwiaty umieszczone w pudełku są w stanie zachować swój piękny wygląd przez okres nawet do 2 lat.

Flowerboxy dostępne w ofercie firmy Rose du Château

W ofercie firmy Rose du Château odnajdziemy piękne i wyjątkowe kompozycje kwiatowe, które wykonane zostały w bardzo staranny sposób. Dostępne są tu miedzy innymi klasyczne flowerboxy, do których zaliczamy wieczne czerwone róże umieszczone w eleganckim czarnym pudełku. Warto również podkreślić, że w firmie tej możemy wybierać z pośród wielu ciekawych barw kwiatów i kolorów pudełek. I tak np. flowerbox z białymi różami sprawdzi się, jako stylowa dekoracja do nowoczesnych mieszkań. Białe róże symbolizują uduchowioną miłość i niewinność, dlatego jest to także idealny pomysł na prezent z okazji ślubu. Boxy z herbacianymi różami to natomiast doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności. Wieczne róże w kolorze czarnym bądź szarym to ciekawa propozycja na prezent dla mężczyzny. Kwiaty w takich kolorach idealnie sprawdzą się również, jako ozdoba modnych, stylowych wnętrz. Jeżeli zależy nam na natomiast subtelnych i delikatnych kwiatach warto zdecydować się na wieczne róże w kolorze pudrowym. A dla osób, które cenią sobie oryginalne barwy doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się kwiaty w kolorze lawendowym, błękitnym lub niebieskim. Jeżeli chodzi o kształt pudełek to oprócz tych tradycyjnych okrągłych zakupimy tu także flowerboxy w kształcie serca.

Czerwony flowerbox

Kwiaty pochodzące z najlepszych farm na świecie, wysoka jakość pudełek, długoletnie doświadczenie, precyzja wykonania, szybka i sprawna darmowa dostawa wszystko to sprawia, że flowerboxy dostępne w ofercie firmy Rose du Château cieszą się tak dużym uznaniem wśród klientów.

Bouquet flowerbox

W ofercie firmy Rose du Château odnajdziemy także bouquet flowerbox. Bouquet flowerbox to kompozycja, w której kwiaty w pudełku ułożone zostały w stylu kopułki. Kwiaty ułożone w ten sposób tworzą efekt trójwymiarowości kompozycji. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnych flowerboxów. Tego rodzaju kompozycje mogą być tworzone z samych wiecznych róż bądź z połączenia wiecznych róż i piwonii. Takie zestawy prezentują się naprawdę pięknie. Piwonie to kwiaty symbolizujące szczęści i obfitość. Są bardzo subtelne i delikatne, a w połączeniu z wytwornymi i eleganckimi różami prezentują się naprawdę olśniewająco. Dwa najwspanialsze rodzaje kwiatów w stylowym pudełku to prezent, który z pewnością zachwyci nie jedną osobę. Taki flowerbox można ofiarować na różnego rodzaju okazje. Jest to stylowy i bardzo elegancki podarunek. Można wręcz powiedzieć, że to idealny prezent dla osoby, na której nam szczególnie zależy.

Dodaj komentarz