Język angielski z native speakerem – Najistotniejsze benefity

język angielski

O lekcjach z native’ami wspomina się obecnie sporo. Zajęcia realizowane przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym są niezwykle popularne. Angielski z nativem, pod okiem komunikatywnego wykładowcy, może dostarczyć studentom wyjątkowe korzyści. Oto najistotniejsze zalety konwersacji z angielskim native speakerem.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie w mówieniu

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z nativem (np. sprawdź cennik kursu angielskiego online np. w https://talkback.pl/cennik) systematycznie urozmaicasz swój język. Prowadząc dialog z nativem doskonalisz swoje umiejętności w prawdziwej rozmowie.

Native speaker poszerza Twoje horyzonty

Rozmowa na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań może okazać się zauważalnie prostszą, a w dodatku bardziej fascynującą drogą do edukacji językowej. Ponadto nauka języka angielskiego jest bez porównania prostsza, kiedy okazuje się, że Twój lektor jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych pasji.

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

Jeżeli zajęcia językowe prowadzi polski nauczyciel, chęć zwracania się do niego po polsku jest oczywista. Język angielski z nativem jest wyzwaniem i motywacją, co prędko zaczyna przynosić pozytywne efekty. Dobry native speaker wie, jak przełamać barierę w mówieniu po angielsku.

Język angielski z nativem to lepszy akcent

Dzisiaj niełatwo orzec, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już około kilkaset. Jak zachwyca Cię akcent Amerykanów, znajdź native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim aspiracją jest nabycie brytyjskiego akcentu, zwróć uwagę na native speakerów  urodzonych w Wielkiej Brytanii.

Język angielski z nativem to kontakt z autentycznym angielskim

Im bardziej żywy jest język, z którym masz styczność, tym szybciej zrealizujesz swój plan na naukę angielskiego. Język angielski z native speakerem to forma nauki, w której kreujesz realną sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym korygować błędy.

Dodaj komentarz