Kursy bukmachera na KSW 52 – gracze nie wierzą w Chalidowa

Kursy bukmachera

Cóż to będzie za gala! Na KSW 52 w Gliwicach kibice obejrzą m.in. pojedynki Mameda Chalidowa ze Scottem Askhamem i Szymona Kołeckiego z Damianem Janikowskim. Kto jest faworytem bukmacherów? Jak typują Gracze? Zapraszamy na analizę oferty legalnego bukmachera TOTALbet.

Kursy bukmachera na KSW 52

W walce wieczoru legenda KSW Mamed Chalidow zmierzy się z mistrzem kategorii średniej Scottem Askhamem. Walka odbędzie się w umownym limicie do 85 kg, więc pas nie leży na szali. Chalidow wraca po dłuższej przerwie, ogłosił już zakończenie kariery, zmagał się z depresją oraz wymiarem sprawiedliwości. Czy to odbije się na jego formie?

Zdaniem klientów TOTALbet – tak. Aż 65% grających stawia, że w walce wieczoru górą będzie Anglik. Kurs na Askhama to 1.80, na Chalidowa 2.00.

Niemal pół na pół rozkładają się kupony w elektryzującej walce medalistów olimpijskich. Tyle samo zwolenników ma Szymon Kołecki (kurs 1.70) co Damian Janikowski (2.10). Trudno przewidzieć kto wygra, ale można spodziewać się frontalnych ataków, stąd popularny jest zakład, że walka zakończy się przed czasem (kurs 1.50).

Według Graczy największym pewniakiem gali jest utalentowany Francuz Salahdine Parnasse, który będzie bronił pasa kategorii piórkowej w starciu z Ivanem Buchingerem. Aż 95% osób typuje wygraną Parnasse’a po kursie 1.30. Dużą wiarę pokłada się także w doświadczonym Arturze Sowińskim, który walczy z Viniciusem Bohrerem (kurs na „Kornika” to 1.28)

TOTALbet posiada także szeroką ofertę na galę boksu w Arabii Saudyjskiej, gdzie dojdzie do szlagierowej walki w wadze ciężkiej Anthony Joshua – Andy Ruiz. Faworytem jest Anglik (kurs 1.40), ale pamiętajmy, że pierwszą walkę przez TKO wygrał Ruiz. Kurs na to, że powtórzy ten wyczyn, wynosi 3.70.

Na tej samej gali dojdzie także do starcia Mariusza Wacha z Dillianem Whytem. Wyraźnym faworytem jest Brytyjczyk (kurs 1.04), ale polscy kibice wierzą w Wikinga, stawiając na niego po kursie 8.45!

Dodaj komentarz