Magiczny ogród z Gervasoni

Magiczny ogród z Gervasoni

Kolekcje mebli Gervasoni pełne są wielokulturowych cytatów i inspiracji. W ten sposób zaprojektowana jest również kolekcja mebli ogrodowych włoskiej marki. Chociaż warto podkreślić, że firma często nie trzyma się sztywnego podziału przeznaczenia swoich modeli. W wielu wypadkach mają one uniwersalny charakter, czego wyrazem jest linia InOut.

Wszystkie meble Gervasoni to dzieło Paoli Navone, która pełni funkcję dyrektora artystycznego marki.

Wyrazisty styl sprawia, że modele są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka i nikogo nie pozostawiają obojętnymi. Ten szczególny artystyczny sznyt znajdziemy również w kilku kolekcjach zewnętrznych. Dzięki temu meble z różnych linii ogrodowych można ze sobą miksować, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsca wypoczynku na zewnątrz.

– W kolekcji ogrodowej Gervasoni znajdziemy wszystko, co zmysły człowieka lubią najbardziej! Naturalne materiały jak drewno, len i bawełnę. Każde z nich inaczej rozgrzewa się w słońcu, by oddać łagodne promieniowanie skórze użytkownika. Miłe dla oka kształty sof i leżanek z baldachimami oraz kolorystykę w odcieniach beżu, szarości z niebieskimi akcentami– komentuje architekt Karina Snuszka z pracowni MoodWorks.

Gervasoni odpowiada na wszelkie możliwe fantazje na temat wypoczynku w ogrodzie i na tarasie.

Egzotyczne propozycje przeplatają się tu z elementami wyrafinowanej elegancji, a wspomnienia śródziemnomorskich podróży spotykają się z umiłowaniem klasycznych form. Ulotność i solidność, tradycja i artyzm nowoczesnego designu – w kolekcjach Gervasoni jest wszystko. Tradycyjne materiały jak drewno tekowe, ceramika, metal czy marmur łączą się z nowoczesnymi tkaninami, powietrze łączy się ze słońcem, a człowiek… stapia się z meblem. Meble z kolekcji Gervasoni dostępne są w Showroomie MOOD. www.mood-design.pl

Dodaj komentarz