Modowe inspiracje na ciepłe dni, czyli jak wyeksponować biżuterię?

Modowe inspiracje na ciepłe dni, czyli jak wyeksponować biżuterię?

Na zewnątrz wreszcie zrobiło się ciepło, wysokie temperatury sprawiają, że zaczynamy odsłaniać coraz więcej ciała. Bluzki z dekoltem i bezrękawniki umożliwiają wyeksponowanie biżuterii i pochwalenie się designerskimi ozdobami. Jak najlepiej nosić naszyjniki, wisiorki i bransoletki, by podkreślić stylizację?

Przełom wiosny i lata to idealny moment na to, by wysunąć biżuterię na pierwszy plan. Rozpinamy koszule, nosimy krótkie rękawy, co tworzy okazję do zabawy trendami i wypracowania własnego, unikatowego stylu, którego nieodłącznym elementem, będą intrygujące ozdoby.

Naszyjnik w roli głównej

Głębokie wycięcia, rozpięte koszule i dekolty przyciągają spojrzenia, szczególnie gdy zdobi je interesująca biżuteria. Najlepszy efekt uzyskamy, gdy założymy kilka naszyjników wraz z wisiorkiem. W kolekcji Love and Happiness Ditty Zimmermann znajdziemy między innymi propozycje z motywem czterolistnej koniczyny, gwiazdek czy serc.

Bransoletka na pierwszym planie

Gdy temperatura wzrasta, podwijamy rękawy koszul, chętnie nosimy też bezrękawniki. Ciepłe dni to doskonała okazja, by wyeksponować bransoletki. Świetną propozycją będą akcesoria z  onyksem, malachitem czy howlitem, które znajdziemy w kolekcji Art Deco. Proste formy i ponadczasowe kamienie tworzą połączenie pełne wyrafinowanej elegancji.

Kolczyki i apaszka – duet we francuskim stylu

Gdy na zewnątrz robi się gorąco, chętnie upinamy długie włosy. Hitem sezonu są fryzury z wykorzystaniem apaszek. Aby uzupełnić taką, inspirowaną paryskim szykiem stylizację, warto postawić na stylowe ozdoby, które w takim zestawieniu wysuną się na pierwszy plan. Dobrym wyborem będą wyraziste, pozłacane kolczyki z kolekcji Infinity. Eleganckie, a zarazem nowoczesne, emanują kobiecością i podkreślają naturalne piękno.

Biżuteria, która inspiruje

Ditta Zimmermann łączy świat mody i sztuki, co jest widoczne w kolekcjach jej biżuterii. Największą  nagrodą dla projektantki jest zwrócenie uwagi odbiorcy, moment refleksji i

wywołanie emocji. Swoje projekty tworzy z myślą o kobietach, które podążają za trendami, jednocześnie szukając możliwości kreowania własnego, niepowtarzalnego stylu.

Więcej inspiracji na: https://dittazimmermann.com/

Dodaj komentarz