Natura najgorętszym trendem w łazience w 2020 roku

Natura najgorętszym trendem w łazience w 2020 roku

Firma Villeroy & Boch już dziś przedstawia trend, który zdominuje aranżację łazienek w 2020 roku. To połączenie natury z miejską dżunglą. Osiągnąć je pomogą produkty firmy w niezliczonych odcieniach zieleni. Klasycznie zielone wanny Theano, czy umywalki Artis w delikatnym kolorze Neo Mint, sprawią, że w łazience spotkamy się z naturą twarzą w twarz. Dla tych, którzy relaks na zewnątrz chętnie łącza z leśną scenerią, Villeroy & Boch przygotował także meble wykonane z drewna. Zapraszamy do najmodniejszej łazienki 2020 roku – zielonej oazy wellnes i naturalnego komfortu.

Znalezienie idealnego miejsca do życia  – w tym mieszkania – stawia nam współcześnie wiele wyzwań. Cały czas maleje liczba dostępnych miejsc, a otwarte przestrzenie stają się ekskluzywną rzadkością. Dystans między ludźmi maleje, zwłaszcza w miastach. To sprawia, że zwiększa się potrzeba bliższego kontaktu z naturą, nawet wyrażoną oryginalną aranżacją wnętrza. Do tego zadania najlepiej sprawdzi się łazienka, gdzie połączenie wody, zieleni i drewnianych elementów perfekcyjnie nawiąże do dzikości przyrody. Dzięki kolekcjom wanien i umywalek dostępnych w szerokiej gamie zieleni oraz drewnianym meblom, Villeroy & Boch znalazł sposób na wprowadzenie odrobiny natury do miejskiego wnętrza. Zamień swoją łazienkę w oazę natury, doskonale wpasowując się w najmodniejszy trend 2020 roku.

Pięćdziesiąt odcieni zieleni

Zieleń, która nieodłącznie kojarzy się z naturą. Dlatego doskonale nadaje się do różnych aranżacji, a jej liczne odcienie pozwalają stworzyć niemalże dowolny efekt wizualny. Bez względu na to, czy postawimy na głęboką jodłową zieleń, bujną barwę mchu czy kojący kolor Neo Mint: paleta odcieni dostępna dla produktów Villeroy & Boch zachwyci karuzelą możliwości. Znajdziemy w niej propozycje od ciepłych do chłodnych, od relaksujących do energetyzujących, od naturalnych do futurystycznych.

Uosobieniem świeżości będą umywalki Artis w kolorze Neo Mint, które zbudują pomost między naturą a cywilizacją. Ich miętowy odcień zamieni łazienkę w ogród Hesperyd. Ponadto pozwoli na niespotykaną wcześniej podróż w świat natury. Zabierze w ją nas również wanna Theano, wykończona od zewnątrz klasycznym odcieniem zieleni. Klimat jaki wprowadzi do naszego wnętrza, zagwarantuje nam relaksującą i kojącą zmysły kąpiel. W osiągnięciu idealnej przyjemności w naturalnej scenerii pomogą olejki zapachowe, które przeniosą nasze myśli nad rwące górskiej rzeki, nieopodal malowniczych łąk.

Welcome to the jungle!

Naturę przybliżą nie tylko kolory zastosowane w aranżacji łazienki, ale także wykorzystane materiały. Najlepszym rozwiązaniem są meble wykonane z drewna. W 2020 roku uczyńmy je głównymi bohaterami naszej wnętrzarskiej opowieści. Naszą historię napiszemy z pomocą szerokiej oferty Villeroy & Boch. Firma proponuje szafki i regały w wariantach dębu, orzecha i wiązu dla mebli łazienkowych z serii Legato, Avento i Collaro.

Jednak aby nasza łazienka osiągnęła pełen efekt bliskości z przyrodą, same produkty nie wystarczą. Warto je uzupełnić o odważne w wyglądzie tapety imitujące wygląd dżungli lub egzotyczne rośliny domowe, które wyzwolą w łazience element dzikości.

Dodaj komentarz