Perły – symbol ponadczasowej elegancji. Jak je nosić?

Perły - symbol ponadczasowej elegancji. Jak je nosić?

Pokochały je ikony stylu – Coco Chanel, Audrey Hepburn czy Marilyn Monroe. Perły od zawsze były symbolem kobiecości, szlachetnego piękna i ponadczasowej elegancji. Dziś nadal są pożądanym dodatkiem, a dzięki kreatywności projektantów biżuterii, występują w nowoczesnej, intrygującej formie. 

Perły to ponadczasowy dodatek, doskonały na każdą okazję. Dzięki nowoczesnym projektom, możemy cieszyć się ich wyjątkowym pięknem nie tylko podczas wielkich wyjść, ale także na co dzień, łącząc tę wyjątkową ozdobę z różnymi stylizacjami.  Taka biżuteria podkreślą kobiece piękno i dodaje pewności siebie.

Klasyka w nowej odsłonie

Perły przeżywały swoją złotą erę w XX wieku, kiedy nosiły je gwiazdy światowego formatu – Coco Chanel, Marylin Monroe czy Audrey Hepburn. Dziś powracają w nieco odmienionej, nowoczesnej odsłonie, są bezpretensjonalnym, uniwersalnym dodatkiem, który może towarzyszyć nam przez cały dzień, nie tylko jako uzupełnienie wieczorowych kreacji. Designerską biżuterię z perłą w roli głównej można odnaleźć w kolekcji DONUM, stworzonej przez Dittę Zimmermann. Inspiracją do jej powstania była perła jako ideał kobiecości. Projektantka postawiła na czyste, oszczędne formy i linearne kształty. W kolekcji znajdziemy między innymi geometryczne naszyjniki z perłą, w wersji srebrnej i pozłacanej, które idealnie sprawdzą się jako dopełnienie minimalistycznych ubrań o prostych krojach.

Ideał kobiecości

Wszystkie przedstawicielki płci pięknej chcą wyglądać wyjątkowo podczas specjalnych okazji. Aby wyróżnić się i przykuć spojrzenia, warto postawić na eleganckie detale.  Ditta Zimmermann proponuje stylowe wiszące kolczyki z perłą, w wersji srebrnej rodowanej oraz pozłacanej. W kolekcji znajdziemy także delikatny, pozłacany pierścionek. Szlachetne akcesoria najlepiej prezentują się w towarzystwie wieczorowych kreacji, idealnie je uzupełniając i tworząc połączenie godne gwiazd złotej ery Hollywood.

Między sztuką a trendami

Ditta Zimmermann wierzy, że zbalansowanie świata mody i sztuki w postaci designerskich kolekcji biżuterii, zostanie dostrzeżone. Największą  nagrodą dla projektantki jest zwrócenie uwagi odbiorcy, moment refleksji i budowanie emocji. Swoje projekty dedykuje kobietom, które podążają za trendami, jednocześnie doszukującym się w biżuterii możliwości samodzielnego kreowania swojego stylu.

Więcej inspiracji na: https://dittazimmermann.com/

Dodaj komentarz