Pokaz kotów rasowych w CH Osowa

Pokaz kotów rasowych w CH Osowa

Już 23 listopada, od godz. 11:00 do 18:00 na wszystkich miłośników zwierząt, zwłaszcza kotów, czeka niezwykłe wydarzenie. W CH Osowa odbędzie się „Moda na Koty”, czyli pokaz kotów rasowych,  w trakcie którego przygotowanych jest wiele atrakcji zarówno dla właścicieli i miłośników kotów, jak i uczestników pokazu.

W najbliższą sobotę zakupy w CH Osowa będą jeszcze bardziej przyjemne. A to za sprawą przepięknych, ale i orientalnych kotów, które zagoszczą w Centrum Handlowym Osowa na specjalnym pokazie! To już kolejna edycja wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy przygotowali kilka wyjątkowych atrakcji dla uczestników.

Wybory kociej miss lub mistera

Sobota pod hasłem kota to gratka nie tylko dla podziwiających puchatych pupili, ale i dla samych właścicieli, którzy zechcą pochwalić się swoimi podopiecznymi. Właśnie dla nich przeprowadzone zostaną konkursy, a dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Oprócz najpiękniejszych kotów, wyróżnione zostaną również te z najpiękniejszymi ogonami oraz dwa najładniejsze mioty.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać także z mini targów zoologicznych, podczas których zakupią akcesoria i smakołyki dla swoich pupili, a na najmłodszych czekać będą tematyczne animacje.

Obroże, smakołyki i face painting

W kociej przestrzeni obecni będą również eksperci, producenci karm, kocich ozdób i gadżetów oraz sklep ZooDelikatesy. Nie zapomniano także o najmłodszych miłośnikach zwierząt. Przewidziano dla nich atrakcję w postaci malowania twarzy  z profesjonalnym face painterem, który stworzy na twarzach dzieci małe dzieła sztuki w iście kocim klimacie. Aby dopełnić kociej stylizacji, każde dziecko będzie miało okazję skonstruować w kąciku kreatywnym szalone kocie uszy. Po przygotowaniu będzie można utrwalić                                                         ją w fotobudce ze specjalnym, kocim tłem. Prawdziwą atrakcją dla właścicieli kotów będzie możliwość wygrawerowania obroży dla zwierzaka od ręki.

Adopaciaki – wspieramy i szukamy domu dla potrzebujących kotów

Akcją towarzyszącą kociemu dniu będzie jest możliwość zaadoptowania lub wsparcie potrzebujących kotów, które najbardziej potrzebują pomocy. Wspólnie z Fundacją „Burasek” CH Osowa poprowadzi akcję adopcyjną kociąt oraz zbiórkę karmy i najpotrzebniejszych przedmiotów na rzecz podopiecznych fundacji. Na stronie Facebook CH Osowa zostały umieszczone zdjęcia kotów do adopcji, które będą obecne na evencie.

Zgarnij koci partner look!

Dodatkowo, klienci odwiedzający CH Osowa podczas eventu będą mogli odebrać wyjątkowe bandanki dla siebie i swojego kotka w zamian za okazanie paragonu na minimalną kwotę 25 zł. Szczegółowe i zasady przystąpienia do akcji prosprzedażowej dostępny będą w punkcie obsługi konkursu.

CH Osowa zaprasza na futrzastą sobotę!

Dodaj komentarz