Taurus rusza z usługą wypożyczenia łańcuchów śniegowych

Taurus rusza z usługą wypożyczenia łańcuchów śniegowych - otopr.pl

Polska firma Taurus wprowadziła do swojej oferty usługę wypożyczenia łańcuchów śniegowych z opcją zakupu. W praktyce klient, który w trakcie zimowego sezonu nie skorzysta z łańcuchów, będzie mógł je zwrócić i zapłacić wyłącznie za ich wypożyczenie. Nowa usługa jest dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych sieci Taurus.

Usługa wypożyczenia łańcuchów w ofercie firmy Taurus, czyli czołowego polskiego producenta i dystrybutora bagażników i boxów dachowych, bagażników do przewozu sprzętu rowerowego i wodnego, a także innych urządzeń ułatwiających transport bagaży, daje klientom więcej możliwości. Zgodnie z założeniami, łańcuchy śniegowe można wypożyczyć z opcją zakupu. Ich użycie równa się z zakupem, ale w innym przypadku można po sezonie oddać nieużywane łańcuchy i zapłacić tylko za ich wypożyczenie.

Łańcuchy zimowe to gwarancja bardzo dobrej przyczepności na zaśnieżonych drogach. To także odpowiednie zabezpieczenie np. przed zimowym wyjazdem w góry. Na niektórych odcinkach dróg użycie łańcuchów może się okazać nieuniknione, a w niektórych regionach naszego kontynentu korzystanie z nich jest wręcz obowiązkowe. Jeśli jednak nie będzie potrzeby skorzystania z łańcuchów, to dzięki naszej nowej usłudze można je po sezonie zimowym zwrócić, płacąc tylko za wypożyczenie sprzętu” – mówi manager generalny w firmie Taurus, Robert Senczek.

Jak tłumaczy Robert Senczek, usługa wypożyczenia łańcuchów z opcją zakupu jest już dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych sieci Taurus, w tym w punktach zlokalizowanych w Bydgoszczy, Mikołowie, Poznaniu, Rybniku, Rzeszowie, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu oraz w dwóch salonach w Warszawie. Oferta sieci Taurus obejmuje szeroki wybór łańcuchów śniegowych marek Taurus, König, Weissenfels oraz Pewag.

Taurus rusza z usługą wypożyczenia łańcuchów śniegowych - otopr.pl

Dodaj komentarz