Zdrowa dieta #fit!

Zdrowa dieta #fit!

Zdrowa dieta, z dużą ilością warzyw oraz owoców suszonych i orzechów – najlepiej bez tłuszczu, soli i konserwantów. Wiosna to dobry czas na zmiany w codziennej diecie, dlatego zadbaj o to, by w Twoim jadłospisie nie zabrakło pełnowartościowych, naturalnie zdrowych bakalii HELIO Natura. Dlatego do koktajli, musli czy sałatek – dodawaj #superfoods, np. owoce suszone goldenberry HELIO Natura – źródło cennych składników odżywczych, m.in. białka, potasu i magnezu, który pomoże nam w walce z wiosennym przesileniem 🙂 By wzmocnić organizm na wiosnę, włącz także do codziennego menu – owoce morwy białej HELIO Natura, które zawierają żelazo i wapń niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Morwa biała suszona to także świetny zamiennik słodyczy, podobnie jak daktyle Deglet Nour– trendy healthy przekąska HELIO Natura z dużą dawką potasu, która również pomoże nam zregenerować siły na wiosnę! 

W codziennej zdrowej diecie #HELIOfit, zwłaszcza osób odchudzających się, aktywnie trenujących, a także w diecie wegetariańskiej i wegańskiej – nie może także zabraknąć owoców suszonych Jackfruita.

To modna, super #fit przekąska HELIO Natura, która razem m.in. z prażonymi orzechami laskowymi czy pistacjami bez tłuszczu i soli HELIO Natura – zadba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dostarczając dużą dawkę pozytywnej energii na wiosnę! 🙂

W powrocie do formy pomogą również bogate w witaminy, mikro i makroelementy – EKO Pestki dyni i Słonecznik łuskany, które podobnie jak cała linia naturalnych bakalii bez konserwantów HELIO Natura, stanowią wartościowe #fit przekąski, które urozmaicą nasze wiosenne #light menu!  Ziarna, orzechy i owoce suszone HELIO Natura są bowiem świetnym źródłem błonnika pokarmowego, a dzięki niskiej zawartości sodu – pomagają także utrzymać ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie.

Dieta #HELIOfit to podstawa, ale pamiętaj też o ćwiczeniach! 😉 Codzienna dawka ruchu ma bowiem duży wpływ na nasze zdrowie, głównie na układ odpornościowy i pokarmowy, dlatego tak ważna jest regularna aktywność fizyczna! Najlepiej zacznij już dziś – bez trenera, bez planu, po prostu wstań z kanapy i zacznij ćwiczyć, bo w zdrowym ciele zdrowy duch! Bądź #HELIOfit na wiosnę! :-

Dodaj komentarz