Oprogramowanie MindManager 2020 łączy ludzi, dane i platformy

Mind Manager

Firma Corel przedstawia oprogramowanie MindManager® 2020 dla systemu Windows. Oferuje ono indywidualnym klientom i zespołom zaawansowane możliwości wizualizacji oraz kontroli danych, projektów i zadań. Oferuje bezpośrednią integrację z aplikacjami i platformami, na których bazują firmy, nowy dodatek do współpracy w czasie rzeczywistym, usprawnione narzędzia do zarządzania zasobami upraszczające planowanie projektów, ulepszone funkcje mapowania i wizualizacji, a także nowe możliwości integracji z Excelem. Dzięki oprogramowaniu MindManager wszystkie dane organizacji można zebrać w jednym miejscu, aby uprościć procedury i usprawnić tok pracy.

Oprogramowanie MindManager 2020

„Rozproszenie danych i zespołów oraz korzystanie z wielu platform to dla współczesnych specjalistów nieunikniony element codzienności” – mówi Blair Young, starszy dyrektor ds. produktów MindManager. „Jednak związana z tym złożoność wpływa na obniżenie wydajności. Dzięki programowi MindManager 2020 mamy przyjemność zaoferować narzędzia, które pozwalają przyspieszyć rozwój działalności biznesowej, ułatwiając współpracę i eliminując bariery oddzielające ludzi od informacji”.

Wyższy komfort pracy dzięki rozwiązaniom lepszemu powiązaniu ludzi i platform

●   Nowa funkcja Co-Editing pozwala osobom z różnych zespołów, biur i stref czasowych współpracować w elastycznym środowisku wirtualnym.

Dostępna jako osobny płatny dodatek, funkcja umożliwia użytkownikom inicjowanie spotkań roboczych w czasie rzeczywistym w bezpiecznych sesjach w chmurze.

Do uczestnictwa w założonej przez innego użytkownika sesji Co-Editing nie jest wymagana licencja MindManager.

●   Nowa aplikacja MindManager Go na urządzenia z systemami iOS i Android pozwala użytkownikom wyświetlać, przeglądać i filtrować mapy według znaczników, ikon i nie tylko.

●   Nowe narzędzie do przechwytywania MindManager Snap ułatwia przechwytywanie obrazów, linków i notatek tekstowych bezpośrednio z komputera, przeglądarki Chrome lub urządzenia mobilnego. Treści te są bezpiecznie przechowywane w kolejce w chmurze i można je dodawać do map poprzez przeciągnięcie i upuszczenie w aplikacji komputerowej.

Usprawnione narzędzia do wizualizacji i nowe możliwości integracji – pełna kontrola nad danymi

●   Zbieranie informacji oraz tworzenie map oraz wykresów jest teraz łatwiejsze i bardziej intuicyjne dzięki licznym usprawnieniom wydajności najważniejszych narzędzi do mapowania i wizualizacji. Ulepszenia funkcji tworzenia schematów blokowych ułatwiają przygotowywanie przejrzystych procedur, a w rezultacie płynniejszych toków pracy.

●   Nowe narzędzie Excel Data Mapper pozwala użytkownikom szybko kategoryzować i analizować dane z programu zaimportowane do map w programie MindManager. W przypadku eksportu zawartości map z programu MindManager do Excela możliwa jest personalizacja struktury, organizacji oraz wyglądu arkusza kalkulacyjnego.

Ulepszone funkcje zarządzania zasobami usprawniające planowanie projektów

●   Program MindManager 2020 wprowadza funkcję śledzenia kosztów projektu umożliwiającą użytkownikom indywidualnym definiowanie i wyświetlanie kosztów ogólnych na mapach projektów. W przestrzeganiu budżetu pomaga funkcja SmartRules™ wysyłająca automatyczne alerty, gdy koszty przekroczą ustalone wartości.

●   Do standardowego narzędzia do tworzenia diagramów Gantta w programie MindManager dodano opcję Gantt Pro, dającą użytkownikom indywidualnym nowe możliwości i większą elastyczność działania. Użytkownicy programu MindManager Enterprise mogą oprócz kosztów ogólnych wyświetlać i śledzić również koszty zasobów.

Dostępność

Program MindManager 2020 dla systemu Windows jest już dostępny w następujących językach: angielskim, chińskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim i rosyjskim. Funkcja Co-Editing jest dostępna jako osobny, płatny dodatek dla licencji indywidualnych z wykupionym Planem Ochrony Uaktualnień oraz dla klientów Enterprise z aktualną umową na Mindjet Software Assurance and Support (MSA). Zachęcamy do pobrania bezpłatnej, 30-dniowej wersji próbnej ze strony www.mindmanager.com/MyFreeTrial.

Dodatkowe informacje o produkcie i szczegóły dotyczące cen licencji indywidualnych w poszczególnych regionach znajdują się na stronie www.mindmanager.com.

Pakiet MindManager Enterprise obejmuje program MindManager 2020 dla systemu Windows, program MindManager 12 dla komputerów Mac, moduł MindManager Reader (Windows i Mac) oraz aplikację MindManager Server App for SharePoint. Jest dostępny dla zespołów liczących co najmniej pięć osób, oferuje uproszczoną konfigurację administratora oraz możliwości głębokiej integracji z oprogramowaniem Microsoft Office, Project i SharePoint. Dodatkowo nowa funkcja kontrolowania treści pozwala przejąć kontrolę nad uprawnieniami do edycji oraz chronić wrażliwe treści zawarte w mapach.

Do korzyści dla organizacji decydujących się na zakup pakietu MindManager 2020 Enterprise należą: licencjonowanie grupowe, poziomy cenowe, program mechanizmu uaktualnień oraz dedykowane wsparcie techniczne i nie tylko w ramach usług Mindjet Software Assurance and Support (MSA). Więcej informacji na temat pakietu MindManager Enterprise znajduje się na stronie www.mindmanager.com/enterprise.

Aplikacja MindManager Go jest dostępna dla urządzeń z systemami iOS i Android. Narzędzie MindManager Snap dla przeglądarki Chrome można pobrać ze sklepu Chrome Web Store.

Dodaj komentarz