Latarki z nadrukiem – praktyczny gadżet firmowy. Co wybrać i gdzie je kupić?

latarki z nadrukiem

Wśród wielu dostępnych gadżetów reklamowych przedsiębiorcy mają do dyspozycji szeroką gamę upominków na praktycznie każdą okazję. Wśród dostępnych propozycji znajdują się także latarki reklamowe z nadrukiem. Jakie latarki z logo można obecnie kupić? Ile kosztują? Gdzie je zamówić?

Kiedy warto kupić latarki z nadrukiem?

Latarka może przydać się w wielu sytuacjach. Pozwala na uzyskanie praktycznego światła w każdym miejscu. Nowoczesne latarki LED zapewniają także wysoką żywotność oraz dają jasny snop światła z opcją regulacji.

Latarki reklamowe nie są często zamawianymi gadżetami, jednak mogą one doskonale sprawdzić się jako upominek od firm działających w wielu branżach. Kiedy warto się na nie zdecydować?

Najczęściej latarki z nadrukiem są gadżetem reklamowym przekazywanym przez firmy, które chcą zaakcentować nimi praktyczne wsparcie dla klientów. Są one chętnie wybierane między innymi przez przedsiębiorstwa działające w branżach jak motoryzacja, technika, sport, jednak tak naprawdę mogą być one wykorzystane także w innych obszarach.

Rodzaje latarek reklamowych

Firmy dostarczające swoim klientom latarki z nadrukiem mogą zapoznać się bliżej z dostępnymi wariantami gadżetów online. Wśród nich znajdują się upominki jak:

  • Mini latarki w formie breloczków – przeznaczone są do przypięcia do kluczy lub do smyczy, dzięki niewielkim wymiarom można mieć je zawsze przy sobie. Można kupić je już w cenie około 4-5 złotych.
  • Standardowe latarki LED – mają większe wymiary, dlatego są też w stanie zapewnić większą jasność światła oraz szerszą funkcjonalność.
  • Czołówki – latarki na głowę, które wyposażone są w specjalne pasy podtrzymujące, zapewniają wolne ręce. Często używane są przez sportowców, ale sprawdzą się też w domu. Kosztują kilkanaście złotych.
  • Latarki biwakowe – praktyczne latarki doskonałe pod namiot, mogą służyć jako przenośna lampka.
  • Latarki bezpieczeństwa – wielofunkcyjne gadżety, które działają jak latarka, a także spełniają dodatkowe funkcje, na przykład mogą być wyposażone w przecinarkę do pasów, młotek bezpieczeństwa. Sprawdzą się w samochodzie.
  • Latarki warsztatowe – latarki doskonałe do prac w domu czy w warsztacie, można ustawić je w dowolnym miejscu lub trzymać w ręce.

Gdzie kupować latarki z nadrukiem?

Obecnie latarki z nadrukiem można zamówić w wielu firmach zajmujących się dostawą gadżetów reklamowych. Zamówienia przyjmowane są także w sklepach internetowych.

Aby zakupić latarki z nadrukiem, należy przekazać do producenta gadżetów projekt graficzny, jaki ma być umieszczony na produktach. Najczęściej firmy decydują się na wydrukowanie na nich logo.

Dodaj komentarz